۱۸:۵۸:۰۳ - شنبه ۸ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان
نهم دی ماه از جمله روزهای تاریخی ،حماسه ساز و ماندگار در تاریخ است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان : نهم دی ماه از جمله روزهای تاریخی ،حماسه ساز و ماندگار در تاریخ است که ملت ایران بار دیگر پیوند ناگسستنی خود با ولایت و رهبری را به بدخواهان و دشمنان این مرز و بوم به اثبات رساندند .

به گزارش کوهبنان امید ، سرهنگ عباس زاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در آستانه یوم الله نهم دی ماه در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری  گفت در طول سال روزهایی قرار گرفته اند که از زوایای مختلف دارای برکات و خیراتی برای نظامی مقدس جمهوری اسلامی است لذا مردم برای این روزها ارزش خاصی قائل هستند .

1578 328 222 1577 نهم دی ماه از جمله روزهای تاریخی ،حماسه ساز و ماندگار در تاریخ است

وی ابراز داشت نهم دی ماه از جمله روزهای تاریخی ،حماسه ساز و ماندگار در تاریخ است که ملت ایران بار دیگر پیوند ناگسستنی خود با ولایت و رهبری را به بدخواهان و دشمنان این مرز و بوم به اثبات رساندند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان تصریح نمود در نهم دی ماه شاهد خروش و سیل دشمن شکن اقشار مختلف مردمی بودیم که بار دیگر بصیرت و انقلابی بودن خود را به منصه ظهور گذاشتند و حماسه ای بی نظیر و تاریخی را رقم زدند و بار دیگر نقشه ها و توطئه های دشمنان را به خودشان برگشت دادند .

وی تاکید داشت روز نهم دی ماه امسال از ویژگی خاصی برخوردار است در حالی شاهد جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم که استکبار جهانی و در راس آنان رئیس جمهور جنایت کار و کج سلیقه آمریکا قصد دارد با تهدیدها و تحریم ها به اهداف شوم خود برسد.

وی افزود ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی بار دیگر با حضور گسترده و همبستگی وصف ناشدنی خود عشق و علاقه درونی خود به انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین جهان را به نمایش می گذراند و مشتی محکم بر دهان یاوه گویان ، دشمنان و فتنه گران خصوصا ترامپ رئیس جمهور منحوس آمریکا خواهند زد .

  زاهدی تاکید داشت مردم فهیم ،ولایت مدار و بسیجی کوهبنان همزمان با سراسر کشور در تجمع مردمی یوم الله نهم دی ساعت ۱۰ در حسینیه قمر بنی هاشم شرکت خواهند نمود و با فریادهای الله اکبر ،مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل و…..بار دیگر با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب ،مقام معظم رهبری و شهیدان همیشه جاوید تجدید عهد و پیمان خواهند نمود که لحظه ای از عهد خویش کوتاه نخواهند آمد تا شاهد اقتدار بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی و ذلت بیشتر دشمنان باشند .

انتهای خبر  /نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید