۴:۱۷:۱۵ - جمعه ۱۲ بهم ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دبیر ستاد دهه فجر کوهبنان خبر داد
نواخته شدن زنگ انقلاب صبح روز ۱۲ بهمن ماه در امامزاده بی بی خاتون جور
دبیر ستاد دهه فجر از مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان درخواست نمود تا ساعت ۹ صبح ۱۲بهمن در امام زاده بی بی خاتون دهستان جور تجمع کنند تا پس از نواخته شدن زنگ انقلاب و عطر افشانی قبور مطهر شهدای دهستان جور در رژه موتوری و گلباران قبور شهدای گمنام و ادامه در مراسم سیاسی و عبادی نماز جمعه و میز خدمت مسئولین شرکت کنند .

به گزارش کوهبنان ، همزمان با آغاز جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حجت الاسلام رضا قاسمی دبیر ستاد دهه فجر کوهبنان در گفتگو با خبرنگار شهرستان بیان داشت در روز ۱۲بهمن ۵۷فقط جمله امام آمد زمزمه لب ها بود لذا مردم ایران اسلامی با شوری دیگر از هر جای کشور خود را به فرودگاه و بهشت زهرای تهران رساندند و همه تنها یک آرزو داشتند و آن زیارت حضرت امام (ره) بود.

1578 222 1172 1577 نواخته شدن زنگ انقلاب صبح روز ۱۲ بهمن ماه در امامزاده بی بی خاتون جور

وی ابراز داشت ۱۲بهمن دیگری از راه رسید و باز خاطرات آن ایام در ذهن و یادها متبلور گردید ایامی که با خود بوی استقلال و آزادی را به همراه داشت .
دبیر ستاد دهه فجر کوهبنان خاطر نشان کرد در ۱۲بهمن حضرت امام (ره) پس از ۱۵ سال دوری و تبعید در میان استقبال پر شور مردم قدم به خاک پاک ایران اسلامی گذاشت و در حقیقت بزرگترین استقبال تاریخ شکل گرفت و برگ زرین دیگری در تقویم کشور گشوده شد .
وی بیان داشت دشمنان از اولین لحظه ورود تاریخی حضرت امام به کشور منافع خود را در منطقه از دست دادند چرا که ایشان از همان ابتدا بر شعار نه شرقی و نه غربی تاکید نمود.
حجت الاسلام قاسمی افزود دشمنی که سالیان متمادی به چپاول و غارت اموال عمومی کشور مبادرت می ورزید و خود تصمیم گیر برای ملت ایران بود با پیروزی انقلاب با خفت و خواری به گوشه ای خیزد .
وی تصریح نمود به راه اندازی انواع فتنه ها ،تحمیل جنگ هشت ساله ،ترور شخصیت های اثر گذار ،تحریم ها و تهدیدها و…را دشمنان در چهل سال گذشته در دستور کار خود قرار دادند .
وی تاکید نمود رهبری های پیامبر گونه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در کنار حضور گسترده و پرشور مردم در تمامی صحنه ها سدی پولادین در برابر نفوذ دشمنان و بدخواهان بود .
دبیر ستاد دهه فجر کوهبنان ادامه داد از طرفی پیشرفت ها و مطرح شدن ایران در عرصه های مختلف منطقه ای و بین المللی توسط جوانان انقلابی همچون تیری بر قلب دشمنان ایران اسلامی نشست و آنان را منزوی نمود .
وی تاکید کرد دشمنان از ماه ها قبل با استفاده از ماهواره و فضاهای مجازی درصدد بر آمدند که مردم را نسبت به ولایت و رهبری همچنین نظام مقدس جمهوری اسلامی بدبین کنند اما زهی خیال باطل که باز هم توطئه های آنان راه به جایی نخواهد برد.
ایشان ابراز داشت مردم با حضور گسترده در برنامه های دهه فجر خصوصا روز یوم الله ۲۲بهمن بار دیگر درسی فراموش نشدنی به دشمنان و بدخواهان می دهند که انقلاب اسلامی با ثبیت به راه و حرکت خود با قدرت و عزت به رهبری ولی امر مسلمین جهان ادامه خواهد داد تا زمینه را برای حکومت عدالت گستر حضرت ولی عصر (عج) رقم بزند.
دبیر ستاد دهه فجر از مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان درخواست نمود تا ساعت ۹ صبح ۱۲بهمن در امام زاده بی بی خاتون دهستان جور تجمع کنند تا پس از نواخته شدن زنگ انقلاب و عطر افشانی قبور مطهر شهدای دهستان جور در رژه موتوری و گلباران قبور شهدای گمنام و ادامه در مراسم سیاسی و عبادی نماز جمعه و میز خدمت مسئولین شرکت کنند .

انتهای پیام -نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید