۱۶:۴۶:۲۷ - شنبه ۲۵ فرو ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیروهای مسلح در راستای ولایتمداری و دفاع از مرزهای ایران قرار دارند
به گزارش کوهبنان امید ، حجت‌الاسلام عباس جعفری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با استناد به کلام بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: هدف از بعثت تربیت انسان است، پس باید به اخلاق حسنه و پسندیده خود را آراسته سازیم و به سوی انسانیت حرکت کنیم تا خلیفه‌الله شویم. وی با استناد […]

به گزارش کوهبنان امید ، حجت‌الاسلام عباس جعفری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با استناد به کلام بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: هدف از بعثت تربیت انسان است، پس باید به اخلاق حسنه و پسندیده خود را آراسته سازیم و به سوی انسانیت حرکت کنیم تا خلیفه‌الله شویم.

1578 222 1577 نیروهای مسلح در راستای ولایتمداری و دفاع از مرزهای ایران قرار دارند

وی با استناد به منویات مقام معظم رهبری ادامه داد: عدالت اجتماعی و تزکیه انسان از جمله اهداف بعثت است، تلاش کنیم کانون خانواده  صمیمی، باعفت و حیا و … باشد که این مهم خواسته پیامبر است.

جعفری با اشاره به روز ارتش جمهوری اسلامی گفت: ارتش در حالی که قبل از انقلاب دست نشانده و در اختیار بیگانگان بود، اما پس از انقلاب نیروی پویا شد و در جهت خدمت به انقلاب و مردم گام بر می‌دارد.

وی تصریح کرد: ارتش پس از انقلاب جواب دشمنان و اشرار را داد، چون از فرمان حضرت امام خمینی (ره) تبعیت کرد، امروز هم نیرویی پویا و مردمی است که تولیدات بسیار خوبی دارد که نشان از کارآمدی ارتش دارد.

خطیب جمعه کوهبنان گفت: ارتش در کنار سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در راستای ولایتمداری، دفاع از مرزها  و … قرار دارد.

وی به نقشه‌های جدید استکبار و آل سعود اشاره کرد و بیان داشت: آنان در راستای اذیت مسلمانان گام بر می‌دارند تا اسلام‌هراسی را بین مردم رواج بدهند، اما دنیای استکبار سیلی محمکی از جامعه اسلامی خورده که این مهم هم به برکت انقلاب اسلامی بود.

جعفری ابراز داشت: حمایت از تولید ملی باید همواره مدنظر باشد که راه موفقیت در اقتصاد است، لذا همه باید به این مهم توجه کنند و مسوولان هم باید در راستای تقویت این موضوع فعال باشند.

امام جمعه کوهبنان گفت: مردم هر چه سریعتر نسبت به آواربرداری منازل آسیب دیده از زلزله سال گذشته اقدام کنند در حالی که ۱۲ اکیپ در شهرستان فعال هستند، سعی کنند تا حد امکان از کارگران و پیمانکاران محلی استفاده شود، اما راه برای دیگران هم که در زمینه فعال هستند مهیا شود باید تلاش شود تا پایان سال تمام منازل مسکونی مردم ساخته شود.

وی یادآور شد: کانکس مورد نیاز مردم با حضور خیران و … توزیع شده که در صورت عدم نیاز این وسیله تلاش شود در اختیار دیگران قرار گیرد.

انتهای پیام/فارس