۱۷:۳۳:۳۵ - جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خطیب جمعه کوهبنان
نیروی انتظامی مظهر اقتدار، رحمت و صمیمیت کشور
به گزارش کوهبنان امید ،  نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری با حضور جمعی از مسئولین اجرایی و قضایی، فرماندهان نظامی و انتظامی ، مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد بزرگ و تاریخی جامع شهرستان برگزار گردید . امام جمعه کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای […]

به گزارش کوهبنان امید ،  نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری با حضور جمعی از مسئولین اجرایی و قضایی، فرماندهان نظامی و انتظامی ، مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد بزرگ و تاریخی جامع شهرستان برگزار گردید .

امام جمعه کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت: موقوفه مشارکتی مهر فاطمی با مرکزیت مشهد مقدس راه اندازی شد در حالی که بی بی دو عالم در جنگ‌ و‌ مناسبت های مختلف از انقلاب ، حضرت امام (ره)و مقام معظم رهبری حمایت نموده است .

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم تا فرهنگ فاطمی و علوی در کشور  گسترش پیدا کند که این مهم‌باعث عزت و افتخار ماست.

خطیب جمعه کوهبنان ابراز داشت: امروز سالروز شهادت حضرت رقیه(ره) است بانویی که با سن کم کرامات فراوانی در بر داشت و در زنده نگه داشتن قیام عاشورا نقش آفرین بودبه همین مناسبت امروز همایش سه ساله ها در زینبیه شهرستان برگزار می شود .

وی تصریح نمود: هفتم‌ماه صفر به روایتی شهادت امام حسن مجتبی(ع) است امام مظلومی که علاوه بر دشمنان بیرونی از همسر خودش ظلم و‌جور فراوان دید .

حجت الاسلام جعفری ابراز داشت : نهم‌ماه صفر سالروز ارتحال حضرت سلمان است کسی که تا‌پایان عمر در خط ولایت و امامت بود و با زهد و سادگی زندگی کرد و قبرش در مدائن است .

وی افزود: دهم‌ماه صفر سالروز شهادت حضرت عمار در جنگ صفین است که بدست لشکر معاویه به شهادت رسید اما لحظه ای از ارزش ها و آرمان های خود کوتاه نیامد.

امام جمعه کوهبنان یادآور شد: ۱۳ مهرماه روز نیروی انتظامی است نیرویی که همواره مقتدر و‌پا به رکاب ولایت و رهبری در  جمهوری اسلامی خدمات ارزشمندی انجام‌ داده است در حالی که ضربات فراوانی را از سوی دشمنان و بدخواهان تحمل کرد و تاکنون ۱۳ هزار شهید و ۲۲ هزار جانباز را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

وی با استناد به بیانات مقام‌معظم رهبری گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار ، رحمت و صمیمیت است  در این نیرو واحدهای فراوانی در حال خدمت رسانی هستند جا دارد از فرماندهی انتظامی شهرستان و نیروهای مقتدر فرماندهی کوهبنان تشکر کنیم.

خطیب جمعه کوهبنان ادامه داد: جا دارد که نیروهای انتظامی اهمال را کنار بگذارند و همواره در امورات کاری خود قانون و مقررات را با جدیت و اقتدار داشته باشند .

وی بیان داشت: سالروز بمباران شهر سومار را در پیش داریم در حالی که فرانسه و آلمان در این جنایت دست داشتند و جمعیت فراوانی را به شهادت رساندند .

حجت الاسلام جعفری تصریح نمود:  این کشورها امروز خود را حامی مردم مظلوم می دانند در حالی که به ملت خود هم رحم ندارند و جنایات فراوانی در جای جای جهان دارند.

وی افزود: روز جهانی کودک را در پیش داریم کودکان مایه دلگرمی و استحکام خانواده ها هستند خانواده ها باید فرزند باوری را در راس برنامه های خود داشته باشند.

خطیب جمعه کوهبنان خاطر نشان کرد: همواره برنامه ها و ابلاغیه ها طبق موازین شرع و کرامت ملت اسلامی توسط مقام معظم‌رهبری ابلاغ می شود لذا دستگاه ها همواره باید شنوندگی و اطاعت را پیش رو داشته باشند.

نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید