۱۵:۳۹:۵۲ - پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با هفته دفاع مقدس – غبار روبی ،عطر افشانی و گلباران گلزار شهدای کوهبنان
به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور اعضای اداری و تامین ،اعضای ستاد نماز جمعه و هیات امنای بقاع متبرکه قبور مطهر و منور شهیدان هشت سال دفاع مقدس غبار روبی ،عطر افشانی و گلباران گردید.   در حاشیه این مراسم عباس زاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان ضمن گرامیداشت […]

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور اعضای اداری و تامین ،اعضای ستاد نماز جمعه و هیات امنای بقاع متبرکه قبور مطهر و منور شهیدان هشت سال دفاع مقدس غبار روبی ،عطر افشانی و گلباران گردید.

 

328 222 1577 174 همزمان با هفته دفاع مقدس   غبار روبی ،عطر افشانی و گلباران گلزار شهدای کوهبنان

در حاشیه این مراسم عباس زاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهیدان همیشه جاوید گفت کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا در حال تکرار است این مهم را در دوران دفاع مقدس و امروز در عرصه های مختلف مبارزه با دشمنان خصوصا در عرصه اقتصادی شاهد هستیم .
وی خاطر نشان کرد مردم ایران اسلامی با بصیرت و معرفت کسب شده در دوران دفاع مقدس به جهانیان ثابت کردند که با دست خالی اما اراده پولادین و عزت مندانه از مرزهای عزت و شرف دفاع می کنند .
فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان ادامه داد امروز هم با پرچمداری ولی امر مسلمین جهان و بیداری اسلامی همچون گذشته بر خدعه ها و دسیسه های دشمنان که متشکل از یک جنگ ترکیبی هوشمند در بحث رسانه ای و اقتصادی پیروز خواهیم شد .
وی تاکید نمود دشمنان که در تمامی عرصه ها طی چهار دهه گذشته با شکست مواجه شدند در صدد برآمدند با تحریم ها و تهدیدها راهی برای نفوذ پیدا کنند اما غافلند که همواره منویات حکیمانه مقام معظم رهبری و پیش بینی های خردمندانه ایشان سدی پولادین در مقابل آنان ایجاد نموده است .
زاهدی بیان داشت امروز باید در سایه وحدت و همدلی در پرتو منویات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از تولید داخلی و افزایش تولید بومی گام بر داریم .

328 222 1577 174 همزمان با هفته دفاع مقدس   غبار روبی ،عطر افشانی و گلباران گلزار شهدای کوهبنان

انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی