۱۷:۴۲:۰۳ - شنبه ۲ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان
همکاری سپاه کرمان در ساخت بیش از هزار واحد مسکونی محرومان
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: سپاه ثارالله با همکاری کمیته امداد، ۷۴۶ واحد مسکونی برای مددجویان در حال ساخت دارد و برای مددجویان بهزیستی نیز ۳۰۰ واحد خواهد ساخت.

به گزارش کوهبنان امید ،   نشست بصیرتی و روشنگری در کوهبنان با حضور اعضای شورای تامین ،مسئولین اجرایی و قضایی ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، جمعی از پاسداران و بسیجیان شهرستان ،خانواده های معزز شهیدان و ایثارگران در محل حسینیه سید الشهدا شهر کوهبنان برگزار شد .

 

1578 328 222 1577 همکاری سپاه کرمان در ساخت بیش از هزار واحد مسکونی محرومان

در این مراسم سردار ابو حمزه فرمانده سپاه ثارالله استان گفت در آستانه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس و در هفته قوه قضاییه قرارداریم که جا دارد یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان در هفتم تیرماه را گرامی بداریم .
وی گفت یکی از عملیات هایی که در دوران دفاع مقدس اثر گذار بود عملیات بیت المقدس بود که خرمشهرآزاد شدو خونین شهر تبدیل به خرمشهر شد .
فرمانده سپاه ثارالله استان تاکید کرد پس از آزاد سازی خرمشهر جنگ ادامه پیدا کرد در حالی که عملیات بیت المقدس نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس است حدود دو سال خرمشهر در اختیار رژیم بعثی بود .
وی بیان داشت وقتی خرمشهر آزاد شد صدام به جهت تلفات و خسارات فراوان بحث صلح را مطرح کرد در حالی که نگاه نافذ و آینده نگری حضرت امام(ره) بر کسی پوشیده نیست .
ایشان ادامه داد صدام با پاره کردن قرار داد۱۹۸۵ به ایران اسلامی حمله کرد و خسارات فراوانی وارد نمود نه تنهاکسی جلوی صدام را نگرفت بلکه کل دنیابه حمایت از صدام پرداختند تجهیزات ، پول و نیرو به صدام دادند فقط لیبی و سوریه به کمک ما آمدند .
سردار ابوحمزه تصریح نمود پس از آزاد سازی خرمشهر حضرت امام (ره) خواستار معرفی متجاوز جنگ شد تا در مجامع بین المللی فرد متجاوز تنبیه شود و غرامت طرف مقابل را بپردازد و به مرزهای بین المللی برگردد و دیگر حق تعرض نداشته باشد که دشمن برخی از این شرط هارا نپذیرفت این جا بود که جنگ ادامه پیدا کرد و تا پیروزی و رفع فتنه در عالم جریان داشت.
وی خاطر نشان کرد پس از عملیات های پی در پی و مشخص شدن قدرت و صلابت نیروهای نظامی و بسیج ، کشورهای شرقی ، غربی و منطقه به این جمع بندی رسیدند که توان مقابله با رزمندگان ایران اسلامی را ندارند .
ایشان افزود جنگ تحمیلی در شهریور ۵۸ شروع شد و تا قبول قطعنامه جنگ‌ما با شرق و غرب بود که با همه توان با ما وارد جنگ‌شدند از فروش تجهیزات و امکانات جنگ به ما خود داری کردند در حالی که نفت ما را به قیمت پایین می خریدند.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت منافقین در حمایت از صدام با ما وارد جنگ‌ شدنددر حالی که تجهیزات و امکانات زمین ،دریا و هوا را در اختیار صدام گذاشتند اما جمهوری اسلامی در برابر تمام دنیا به پیروزی رسید .
وی ادامه داد تمام مفاد صلح حضرت امام پس از عملیات بیت المقدس بعنوان مفاد در قطعنامه ۵۹۸ قرار گرفت البته جنگ‌ و انقلاب اسلامی باعث بیداری دنیا شد .
ایشان بیان داشت برای پرنده بدون سرنشین آمریکا ۲۰۰ میلیون دلار هزینه کرد تا مسائل جاسوسی در ابعاد مختلف را به مرکز ارائه کند لذا این پرنده به دست رزمندگان توانمند سپاه پاسداران سقوط کرد تا دشمنان بفهمند هر کسی با هر تجهیزات و امکاناتی به خاک‌کشور وارد شود با او برخورد خواهد شد .
سردار ابوحمزه ابراز داشت امنیت خط قرمر نظام جمهوری اسلامی است هر کس بخواهد از آن عبور کند نابود خواهد شد چون جمهوری اسلامی از کسی ترس و واهمه ندارد و متجاوز را به سزای اعمالش خواهند رساند.
وی تاکید کرد ما به خاطر اسلام ، ولایت و رهبری ، ایثار و فداکاری مردم این قدرت را کسب کردیم لذا ما بدهکار انقلاب هستیم وظیفه مسئولین خدمت به مردم است هرکاری می شود برای مردم انجام دهیم .
ایشان تصریح نمود باید تلاش شود گرانی، تورم، بحث قیمت گذاری های نجومی و….. حل و فصل شوند که مسئولین در این راستا وظیفه سنگینی بر عهده دارند چون مقام معظم رهبری بر خدمت بی منت و خالصانه به مردم تاکید دارند زیرا بزرگترین جهاد است البته مردم هم باید کمک حال باشند.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود رادیوهای بیگانه ، ماهواره ها و شبکه های مجازی القا
می کنند که چرا رهبری در برخی امور دخالت نمی کند در حالی که قانون گذاری بر عهده مجلس ، اجرا بر عهده دولت و برخورد با مفاسد وظیفه قوه قضاییه است .
وی تاکید کرد تعیین سیاست های کلی نظام ، امور صلح و جنگ، انتصاب فرماندهان عالی رتبه، تعیین رئیس قوه قضاییه وصدا و سیما و…. بر عهده رهبری است .
ایشان خواستار عنایت به گام دوم انقلاب شدو افزود باید تمسک به اسلام علوی و ناب محمدی داشته باشیم اطاعت از مقام‌معظم رهبری در تمام عرصه ها وایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان را مد نظرداشته باشیم و به مسئولین کمک کنیم کار بار به سر منزل مقصود برسد .
سردار ابوحمزه بیان داشت کار سپاه و بسیج بعنوان یاران انقلاب مردم داری و مردم یاری
است در سطح استان ۶۰۰ صندوق اشتغال زا
راه اندازی کردیم و با کمیته امداد ۷۴۶ واحد را برای مددجویان در حال ساخت داریم و برای مددجویان بهزیستی ۳۰۰ واحد خواهیم ساخت .
وی تاکید کرد حضور تیم های پزشکی در مناطق محروم به صورت ماهانه ، راه اندازی گشت های رضویون ، مبارزه با آفت های کشاورزی ، تلاش در عرصه های فرهنگی و اجتماعی ، بحث محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی و…از جمله اقدامات سپاه پاسداران است.
ایشان افزود در عرصه سیاسی سپاه و بسیج در راستای تبیین و آگاه سازی، پاسخ به سوالات، بصیرت افزایی ، دعوت از مردم برای حضور حداکثری در پای صندوق های رای و….تلاش خواهد نمود.
یادگار دوران دفاع مقدس ادامه داد تمام تلاش دشمن در راستای نا امید کردن مردم است و عده ای نا آگاهانه و عده ای مغرضانه حرف می زنند در حالی که کارهای فراوانی طی چهل سال گذشته انجام شده لذا امروز انقلاب امید مستضعفین و مظلومان جهان است.
وی تاکید نمود بیانات مقام معظم رهبری صادقانه و علمی است پیش بینی های ایشان محقق شده لذا پوتین مستقیمابه دیدار معظم له می رود .
ایشان یادآور شد الان در بحث دانشگاه ها مشکل خاصی نداریم تحصیل کرده های فراوانی داریم ولی نیاز امروز ما به طلبه و روحانی است باید فرزندان خود را آگاهی بدهیم و نقش روحانیت در دین داری و هدایت جامعه را بیان کنیم و آنان را به سمت حوزه های علمیه سوق دهیم .
فرمانده ارشد نظامی استان کرمان ادامه داد عمده مشکلات کشور بخاطر این است که مردم دین را به خوبی نمی شناسند در حالی که روحانیت متخصص دین هستند فرزندان خود را تشویق و ترغیب کنیم در حوزه ها مشغول به تحصل شوند در حالی که بچه های کوهبنان استعداد فراوانی در عرصه طلبه شدن دارند .
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید