۱۹:۴۵:۵۳ - دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان
ولایت مداری شهید بهشتی باعث کینه و نفرت دشمنان و بدخواهان شد
سرهنگ زاهدی گفت : ولایت مداری شهید بهشتی باعث کینه و نفرت دشمنان و بدخواهان شد لذا درصدد برآمدند که شهید بهشتی راترور شخصیت کنند اما موفق نشدند در نهایت تصمیم گرفتند این مرد بزرگ را به شهادت برسانند .

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با هفته قوه قضاییه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان به اتفاق جانشین ،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ، مسئول حفاظت ناحیه ، مسئول عقیدتی سیاسی ، فرمانده حوزه ادارات و بسیج کارمندی ، رئیس فنی و حرفه ای و خبرنگاران با رئیس دادگستری و دادستان کوهبنان دیدار کردند و با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش را گرامی داشتند.

1578 328 222 1577 ولایت مداری شهید بهشتی باعث کینه و نفرت دشمنان و بدخواهان شددر این دیدار محمد مهدی میرزایی رئیس دادگستری کوهبنان دیدار با خانواده معزز شهدا ، برگزاری نماز وحدت ، سخنرانی قبل از خطبه ها ، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ در مساجد ، نشست با جوانان در محل اداره آموزش و پرورش ،نشست با اعضا بسیج جامعه کارگری در معدن هشونی ، گلباران قبور مطهر شهدا ، برگزاری مراسم ویژه بزرگداشت مقام شامخ شهید بهشتی در حسینیه سید الشهدا و … را از جمله برنامه های هفته قوه قضاییه در شهرستان عنوان نمود.
وی تاکید کرد شهید بهشتی خلوص در کارها داشت لذا خداوند با شهادت عزت و سربلندی این مجاهد نستوه را در دو سرا رقم‌زد .
در ادامه حجت الاسلام مهدی فقیهی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان گفت بهشتی یک ملت بود که یک تنه در برابر دشمنان و بدخواهان ایستاد لذا اگر کسی طرف مظلوم را بگیرد و حق او را بستاند رضایت حضرت حق و بندگان‌ را در پی خواهد داشت.
وی تاکید کرد شهید بهشتی عالمی مجاهد ، عارفی نستوه، مجاهدی خستگی ناپذیر و….بود که علیرغم تمام توطئه ها و خباثت های دشمنان در کنار حضرت امام (ره) ثابت قدم ماند .
عباس زاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان  نیز گفت شهید بهشتی از یاران صدیق حضرت امام (ره) بود که از ابتدای قیام بنیانگذار کبیر انقلاب در کنار ایشان بود و پس از انقلاب در قوه قضاییه منشا خدمات فراوان بود .
وی ادامه داد شهید بهشتی با شجاعت ، بصیرت و ولایت پذیری به انجام امور محوله پرداخت و هیچ گاه از طعنه های دشمنان و کینه منافقین در امان نبود و این امر او را مصمم تر در راه انقلاب نمود و سرانجام شهادت که یکی از آرمان های سید مظلوم بود نصیبش گردید .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان خاطر نشان کرد شهادت شهید بهشتی می تواند در هر زمان نشانی از خلوص و تقوای بالای ایشان داشته باشد که محبوب حضرت حق گردید .
وی بیان داشت ولایت مداری شهید بهشتی باعث کینه و نفرت دشمنان و بدخواهان شد لذا درصدد برآمدند که شهید بهشتی راترور شخصیت کنند اما موفق نشدند در نهایت تصمیم گرفتند این مرد بزرگ را به شهادت برسانند .
زاهدی افزود شهید بهشتی همواره مورد لطف و محبت بنیانگذار کبیر انقلاب بود لذا حضرت‌ امام (ره) شهید بهشتی را یک ملت عنوان داد شخصیتی که مظلوم زیست و مظومانه به شهادت رسید و در نهایت خار چشم‌دشمنان اسلام و انقلاب شد .
انتهای پیام /  نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید