۱۶:۴۴:۰۵ - دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس دادگستری کوهبنان خبر داد
پزشک قانونی کوهبنان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد
رئیس دادگستری کوهبنان تصریح کرد: پس از برگزاری دوره آموزشی پزشک مورد نظر ، پزشک قانونی کوهبنان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با هفته قوه قضاییه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان به اتفاق کارشناسان این اداره، اصحاب فرهنگ و رسانه ، مسئول انجمن شعرای شهرستان و مدیران موسسات فرهنگی با ریاست دادگستری کوهبنان و مسئول روابط عمومی این نهاد دیدار کردند و خواستار پیگیری و رفع برخی مشکلات شدند .
در این دیدار محمد مهدی میرزایی رئیس دادگستری کوهبنان گفت: شهید بهشتی متعلق به همه ملت ایران اسلامی است لذا ما باید از اخلاق حسنه ، منش و اخلاص ایشان که موجب ماندگاری شهید شد درس بیاموزیم و راه این بزرگوار را با صلابت ادامه بدهیم.
وی تاکید کرد: تلاش کنیم در هر حوزه ای عدالت که خواسته مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی است را اجرا کنیم تا طعم شیرین آن را همگان بچشند.
رئیس دادگستری کوهبنان خاطر نشان کرد: بدنبال تصمیم رئیس قوه قضاییه و اطاله دادرسی شهرستان‌ کوهبنان همانند برخی شهرستان های دیگر در حال حاضر دادستان ندارد اما همچنان حقوق این جایگاه حفظ وکارها به روز شده است.
میرزایی بیان داشت: در حال حاضر رسیدگی به پرونده ها زودتر انجام می شود که این مهم صرفه جویی در وقت، هزینه ها و …… را بدنبال دارد.
وی یادآور شد: با روند فعلی مجال بیشتری برای رسیدگی به پروندهای حقوقی وجود دارد و اقتدار دادستان همچنان در اختیار رئیس دادگستری است.
رئیس دادگستری کوهبنان تصریح کرد: پس از برگزاری دوره آموزشی پزشک مورد نظر ، پزشک قانونی کوهبنان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
وی ابراز داشت: باید با اخلاص و عمل همانند شهید بهشتی به جامعه خدمت کرد و ماندگار شد سردار سلیمانی که عاشق ولایت و رهبری بود ، در عمل اخلاص داشت و ادامه دهنده راه و سیره شهیدان بود لذا محبوب قلوب مردم گردید و جهانی شد.
انتهای پیام – نامجو‌کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید