۱۹:۱۹:۵۴ - چهارشنبه ۲۲ فرو ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیام شهردار کوهبنان در محکومیت اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران
باری دیگر سران آمریکا اوج بی عقلی و نابخردی و عداوت دیرینه خود را با تروریست شناختن یکی از ارکان های رسمی جمهوری اسلامی که مزین به نام مقدس” سپاه” است ،به نمایش گذاشتند.

پیام شهردار کوهبنان در محکومیت اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران

328 222 1577 پیام شهردار کوهبنان در محکومیت اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران

کوهبنان امید یاسر محسنی شهردار کوهبنان در پیامی اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم کرد . متن پیام بدین شرح است :

باری دیگر سران آمریکا اوج بی عقلی و نابخردی و عداوت دیرینه خود را با تروریست شناختن یکی از ارکان های رسمی جمهوری اسلامی که مزین به نام مقدس” سپاه” است ،به نمایش گذاشتند.نمایشی بس وقیحانه و مذبوحانه که تنها ذلیل بودن دولت زیاده خواه آمریکا را ثابت و پایه های وحدت ملی ایران را تقویت وسپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در موقعیت حقوقی ،قانونی ،ملی و میهنی خویش تثبیت کرد.

رزمندگان سلحشور و انقلابی سپاه پاسداران مدال افتخار محبوبیت مردمی را دارند و این رابطه عمیق ملت و نیروهای مسلح ،قدرت و اقتداری حقیقی به توانمندی‌های نظامی ایران داده که هیچ تحریم و تهدیدی توان ایستادگی در مقابل این قدرت مردمی را ندارد.

یاسر محسنی
شهردار کوهبنان

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید