۸:۲۳:۱۵ - پنجشنبه ۱۹ مرد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چهار اثر تاریخی در کوهبنان مستند سازی خواهد شد
مهدی احمدی گفت : چهار  خانه تاریخی در کوهبنان به نام های شهید زاده ، عطار پور، وکیل زاده و یک خانه دیگر جهت ثبت در فهرست آثار ملی مستند سازی می گردد .     به گزارش کوهبنان امید  مهدی احمدی مسئول میراث فرهنگی و گردشگری کوهبنان در گفتگوئی با خبر نگار این پایگاه […]

مهدی احمدی گفت : چهار  خانه تاریخی در کوهبنان به نام های شهید زاده ، عطار پور، وکیل زاده و یک خانه دیگر جهت ثبت در فهرست آثار ملی مستند سازی می گردد .

 

1578 2 222 1172 1577 چهار اثر تاریخی در کوهبنان مستند سازی خواهد شد

 

به گزارش کوهبنان امید  مهدی احمدی مسئول میراث فرهنگی و گردشگری کوهبنان در گفتگوئی با خبر نگار این پایگاه خبری از مستند سازی چهار اثر تاریخی در کوهبنان خبر داد  احمدی گفت :  در سفر مهندس روحی معاون میراث فرهنگی استان کرمان به کوهبنان و بازدید وی از چند منطقه تاریخی کوهبنان مقرر شد که چهار  خانه تاریخی در کوهبنان به نام های شهید زاده ، عطار پور، وکیل زاده و یک خانه دیگر جهت ثبت در فهرست آثار ملی مستند سازی می گردد .

مسئول میراث فرهنگی کوهبنان با اشاره به اینکه  در شهرستان کوهبنان ۲۳ خانه تاریخی وجود دارد  گفت :  تاکنون ۲ خانه در فهرست آثار ملی قرار گرفته است و با اجرائی شدن این طرح ۶ خانه از مهمترین این آثار در فهرست آثار ملی قرار خواهد گرفت .

احمدی در ادامه گفت : در این بازدید معاون میراث فرهنگی استان کرمان ضمن تاکید بر حفظ بافت های تاریخی ،بافت قدیم طغر الجرد را  یک بافت منحصر به فرد و جذاب و با ارزش عنوان کرد . و خواستار تسریع در پرونده ثبت این منطقه گردید

انتهای پیام /