۱۷:۳۵:۱۹ - دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام‌جمعه‌ کوهبنان
چهار امام زاده واجب التعظیم شهرستان ملجا و ماوای مومنین هستند.
همزمان با دهه کرامت همچنین روز ملی تکریم و بزرگداشت امام زادگان و بقاع متبرکه نماز وحدت در کوهبنان با حضور اعضای شورای اداری در امام زاده سلیمانشاه شهرستان برگزار شد .

به گزارش کوهبنان امید  ،  همزمان با دهه کرامت همچنین روز ملی تکریم و بزرگداشت امام زادگان و بقاع متبرکه نماز وحدت در کوهبنان با حضور اعضای شورای اداری در امام زاده سلیمانشاه شهرستان برگزار شد .

1578 328 222 1577 چهار امام زاده واجب التعظیم شهرستان ملجا و ماوای مومنین هستند.

در این مراسم حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت: در دهه کرامت قرار داریم و امروز روز تجلیل از امام زادگان است فضاهایی که مردم برای عبادت و توسل به حضرت حق به آنجا رفت و آمد دارند .
وی تاکید کرد: برخی امام زادگان بدون واسطه و برخی با واسطه به اهلبیت می رسند که مسیر پر نور امامت را حفظ کردند و نشر فرهنگ اسلام و اهلبیت را گسترش دادند .
حجت الاسلام جعفری خاطر نشان کرد: امام زادگان در زمان زندگی و پس از رحلت و شهادت مایه خیر و برکت برای مردم بودند و هستند در حالی که دل های مومنین به سمت و سوی آنان گرایش دارد .
وی بیان داشت: اگر بخواهیم از ثواب زیارت اهلبیت بهره ببریم باید به زیارت امام زادگان بشتابیم جای بسی افتخار است که چهار امام زاده واجب التعظیم در شهرستان داریم که ملجا و ماوای مومنین هستند .
امام جمعه کوهبنان تصریح نمود: با وجود امام زادگان جلوی خرافات گرفته می شود و مردم ملجا و مکانی برای عبادت و راز و نیاز با خدا پیدا می کنند .
وی ادامه داد: مردم آرامش خود را در بقاع متبرکه کسب می کنند و این فضاها باعث عمران و آبادانی شهرها و روستاها هستند اینجاست که باید در عمران و آبادانی آنها تلاش کنیم .
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید