۳:۳۳:۳۱ - چهارشنبه ۱۴ شهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندهی انتظامی شهرستان کوهبنان خبر داد:
کشف یک باب کارگاه ابزار آلات ساختمانی مسروقه در دهستان جور
سرهنگ ترابی گفت : در این راستا یک نفر مالخر و چهار نفر سارق دستگیر شدند و جهت سیرمراحل قانونی پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی گردیدند .

به گزارش کوهبنان امید ،   سرهنگ صمدالله ترابی در تشریح این خبر بیان داشت: با ازدیاد سرقت های خرد مصالح و ابزار آلات ساختمانی در شهرستان این مهم در دستور کار پلیس آگاهی فرماندهی کوهبنان قرار گرفت.

328 222 1577 کشف یک باب کارگاه ابزار آلات ساختمانی مسروقه در دهستان جور

وی خاطر نشان کرد: ضمن هماهنگی قضایی در بازرسی از یک باب کارگاه خرید ضایعات در دهستان جور مقادیر زیادی آهن الات ساختمانی از جمله انواع قوطی و میلگرد کشف شد .
فرماندهی انتظامی کوهبنان تاکید کرد: فرغون ، بیل و کلنگ ، سیمان و فوم ، سیم برق ، موتورجوش، باطری ماشین ، لاستیک خودرو، قطعات خودرو و موتورسیکلت و…… نیز در این عملیات کشف و ضبط گردید.
وی بیان‌داشت: در این راستا یک نفر مالخر و چهار نفر سارق دستگیر شدند و جهت سیرمراحل قانونی پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی گردیدند .
سرهنگ ترابی از عموم شهروندان کوهبنانی در خواست نمودضمن گماردن نگهبان در ساختمان های در حال ساخت از وسایل و تجهیزات خویش مراقبت کنند.
وی از افرادی که اموال آنان به سرقت رفته خواست جهت شناسایی اموال خود به ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان کوهبنان (پلیس اگاهی) واقع در بلوار برهان الدین مراجعه نمایند.
انتهای پیام / نامجو‌کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید