۱۷:۴۷:۵۳ - سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلاسهای طرح تابستانی نشاط معنوی در آستان ۳ امامزاده کوهبنان برگزار می شود.
به گزارش کوهبنان امید، رضامطیع دولت ، سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهبنان گفت: طرح نشاط معنوی ویژه اوقات فراغت تابستانی دانش اموزان درامام زاده سید سلیمان ،بی بی عصمت و بی بی خاتون روستای جور در حال اجراست.   وی افزود : این طرح در راستای جهت‌دهی و ارتقای سطح معرفتی و همچنین افزایش […]

به گزارش کوهبنان امید، رضامطیع دولت ، سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهبنان گفت: طرح نشاط معنوی ویژه اوقات فراغت تابستانی دانش اموزان درامام زاده سید سلیمان ،بی بی عصمت و بی بی خاتون روستای جور در حال اجراست.

364 222 1577 کلاسهای طرح تابستانی نشاط معنوی در آستان ۳ امامزاده کوهبنان برگزار می شود.

 

وی افزود : این طرح در راستای جهت‌دهی و ارتقای سطح معرفتی و همچنین افزایش بینش معارفی برنامه‌هایی متناسب با روحیه دانش آموزان امسال در دو قالب مجزای کلاسی و خیمه معرفت قرآنی تدوین و اجرایی می شود..
مطیع دولت با اشاره به حضور بیش از ۵۰ شرکت کننده در کلاسهای این طرح تابستانی از حضور ۴ روحانی مبلغ به عنوان مربی خبر داد و تصریح کرد: علاقه مندان برای شرکت در کلاسهای این طرح می توانند به اداره اوقاف شهرستان مراجعه کنند.
وی گفت: کلاس های این طرح تابستانی تا ۲۵ مرداد امسال در اماکن مجری طرح دائر و در پایان برنامه ها از نفرات برتر هر پایگاه تقدیر می شود.

انتهای پیام /