۱۷:۳۸:۲۳ - دوشنبه ۲۷ فرو ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار کوهبنان
کم شدن خسارات در بارندگی های اخیر در اثر تدابیر خوب در ستاد مدیریت بحران شهرستان
فرماندار کوهبنان : بارش رحمت الهی در روزهای اخیر به لطف خدا خسارتی در بر نداشت البته تدابیر خوبی در ستاد مدیریت بحران شهرستان اندیشیده شد.

به گزارش کوهبنان امید ،  حسین سالاری فرماندار کوهبنان در مراسم نمازوحدت  که در محل فرمانداری کوهبنان  برگزار گردید گفت بارش رحمت الهی در روزهای اخیر را شاهد بودیم که به لطف خدا خسارتی در بر نداشت البته تدابیر خوبی در ستاد مدیریت بحران شهرستان اندیشیده شد.

%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 328 222 1577 کم شدن خسارات در بارندگی های اخیر در اثر تدابیر خوب در ستاد مدیریت بحران شهرستان

وی ابراز داشت جاری شدن رودخانه پابدانا خساراتی در بر داشت البته در برخی نقاط در مسیر رودخانه منازلی احداث شده که احتمال خسارت وجود دارد اما با انحراف مسیر رودخانه های فصلی در فرصت کم زمینه احداث و تقویت سیل بندها فراهم شد تا خسارتی به منازل وارد نشود.
فرماندار کوهبنان گفت انشاالله سال زراعی و پر آبی را در پیش خواهیم داشت چرا که نزولات جوی باعث رونق تولید در مباحث کشاورزی و دامداری خواهد بود .
وی تاکید کرد طی چند روز گذشته اعضای ستاد بحران با تمام تجهیزات اداری و نیروهای امدادی به صورت کامل و شبانه روزی آمادگی داشتند تا در صورت نیاز خدمت بی منت به مردم داشته باشند.
انتهای پیام  -نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید