۱۷:۴۳:۴۰ - سه شنبه ۱۵ خرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در آستان مقدس امامزاده سلیمانشاه کوهبنان
گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای ۱۵ خرداد
در شب ۱۴ خرداد و سالگرد ارتحال حضرت امام‌ره و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد مراسم روضه خوانی و عزاداری در امام زاده سلیمانشاه کوهبنان با حضور جمعی از عاشقان و ارادتمندان به ولایت و رهبری برگزار شد .

به گزارش کوهبنان امید ،  در این مراسم حجت الاسلام مهدی فقیهی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران کوهبنان گفت برکت ماه رمضان به نزول قران عظیم الشان است که ذکر مبارک است و دلیل مبارک بودن این ماه نزول قران است که وجود ما در این ماه بدلیل خواندن قران مبارک‌می شود  .

وی خاطر نشان کرد سفارش شده  خانه های خودتان را با تلاوت قران نورانی کنید پس ماه مبارک تمرینی برای زندگی در طول سال است اگر کسی عزت می خواهد باید به قران پناه ببرد وجودش با برکت می شود.

حجت الاسلام فقیهی ادامه داد اگر بخواهیم قران در ما اثر کند شروطی دارد باید تلاش کنیم تا تقوای الهی را پیشه زندگی خود قرار دهیم تا قران هادی ما در زندگی شود ولی اگر امر به معروف و نهی از منکر را ترک کردیم دیگر قران برکت و شفا برای ما نخواهد بود .

وی بیان داشت حضرت امام (ره) چون عمل به قران داشت و امر به معروف داشت محبوب دل ها شد حرفش در دیگران اثر می کرد امروز هم مقام معظم رهبری چون به قران تمسک دارد کلامش در تمام اقشار خصوصا جوانان در جای جای جهان اثر گذار است .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان تصریح نمود مشکلات امروز بخاطر عدم اجرای امر به معروف و نهی از منکر است مردم باید همانند حضرت امام (ره) روحیه مطالبه گری داشته باشند .

وی افزود همه ما خادم و نوکر مردم هستیم در کنار صندلی هایی نشستیم که خون ها ریخته شده و بچه ها پدر خود را از دست دادند الگوی ما امام است که خود را خادم مردم نامید باید مسولین در بین مردم باشند .

حجت الاسلام فقیهی گفت امام فریاد می زد مطالبه گری داشت امر به معروف و نهی از منکر می کرد ملت پشتیبان ایشان بودند لذا شجاعت حضرت امام باشد در برابر استکبار جهانی بایستد .

وی تاکید کرد مطالبه گری راه حل دارد وقتی مساله ای بیان می شود باید راه کار برای حل آن مشکل مشخص شود شهدا چون قانون الهی را اجرایی کردند خداوند بدان ها اجر شهادت داد .

ایشان بیان داشت خدا به حضرت امام(ره) عزت و افتخار بخشید لذا هر چه امروز ما داریم به برکت وجود حضرت امام است شخصیتی که به راحتی از کنار مشکلات جامعه اسلامی رد نمی شد.

انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

 

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید