۱۹:۰۵:۰۵ - شنبه ۱۲ اسف ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امشب طی مراسمی در کوهبنان
یاد و خاطره آیت الله مومن گرامی داشته شد.
در پی ارتحال حضرت آیت الله مومن عضو فقهای شورای نگهبان با حضور امام جمعه ، فرماندار ، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ،مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات کوهبنان،ائمه جمعه موقت شهرستان ،جمعی از مسئولین ، فرماندهان نظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان مراسم یادبودی در مسجد سید الشهدا شهرستان برگزار گردید .

به گزارش کوهبنان امید ،   حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان  در مراسم  گرامی داشت آیت الله مومن  گفت خداوند انسان را به فکر کردن و اندیشیدن دعوت کرده تا گذشته و حال را مورد توجه قرار دهند و آثار گذشتگان را انسان نگاه کند تا عاقبت کار آنان را ببیند برای این که درس عبرت بگیرد .

328 222 1172 1577 یاد و خاطره آیت الله مومن گرامی داشته شد.

وی تاکید کرد عاقبت مجرمین ، ظالمین  و اهل تقوا را ببینید در حالی که آخرت و پیروزی از آن انسان های با تقواست .

حجت الاسلام جعفری خاطر نشان کرد خداوند در سوره لقمان نکات ظریف و مهم اخلاقی را بیان می کند در این سوره آمده است کسی که تمام توجهش به خدا بوده همه ی عالم با اوست لذا برای رضایت حضرت حق به بندگان خدمت می کند در حالی که به ریسمان الهی چنگ زده است .

وی بیان داشت زندگی نامه اولیای الهی سراسر خیر و برکات است و گاهی مرگ آنان نیز باعث خیر است چون پرونده آنان برای سالیان سال مفتوح هست علامه طباطبایی ،علامه مجلسی و.. از جمله این افراد هستند.

امام جمعه کوهبنان افزود مرحوم آیت الله مومن تمام زندگیش بندگی و اطاعت خدا بوده است دنبال ثروت اندوزی نبود حتی قبل از انقلاب خدمات و مبارزات ارزشمندی داشت و در تمام سمت ها صادقانه خدمت کرد .

وی تصریح نمود ایشان در سمت های مختلف از ابتدای انقلاب تا امروز بوده و در شورای نگهبان خدمات ارزنده ای داشت که بدون توقع مالی کار می کرد .

ایشان یادآور شد باید شاکر بندگان مخلص و خدمتگزار باشیم که باعث پیشرفت اسلام و انقلاب اسلامی هستند.

بر اساس این گزارش  در پی ارتحال حضرت آیت الله مومن عضو فقهای شورای نگهبان با حضور امام جمعه ، فرماندار ، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ،مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات کوهبنان،ائمه جمعه موقت شهرستان ،جمعی از مسئولین ، فرماندهان نظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان مراسم یادبودی در مسجد سید الشهدا شهرستان برگزار گردید .

این مراسم با تلاوت آیات نورانی قران کریم ،سخنرانی و …..همراه بود .

انتهای پیام  -نامجو کوهبنانی