۱۷:۰۸:۳۱ - سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار کوهبنان خبر داد
۱۰۰ بازرسی برای کنترل قیمت ها در کوهبنان
فرماندار کوهبنان گفت : همگان در هر سمتی باید تابع قانون و مقررات باشند در هفته گذشته ۱۰۰ بازرسی برای کنترل قیمت ها انجام شد دوستان تعزیزات هم در هفته یک روز در شهرستان حضور دارند.

به گزارش کوهبنان امید ،   حسین سالاری  در جلسه مشترک شورای فرهنگ‌ عمومی با شورای امر به معروف و نهی از منکر با تبریک روز قانون اساسی گفت:یاد و خاطره شهید بهشتی را گرامی می داریم که مترقی ترین قانون را تدوین نمود قانون در جمهوری اسلامی مطابق با شرع است لذا قانون شکنی حرام است .
وی خاطر نشان کرد: همگان در هر سمتی باید تابع قانون و مقررات باشند در هفته گذشته ۱۰۰ بازرسی برای کنترل قیمت ها انجام شد دوستان تعزیزات هم در هفته یک روز در شهرستان حضور دارند.
فرماندار کوهبنان گفت: رسیدگی به تخلفات باید روزانه باشد در حالی که برخی از کسبه های کوهبنان انصاف را رعایت می کنند و طبق نرخ مصوب اجناس را در اختیار مردم قرار می دهند .
وی ابراز داشت: عدم‌نصب اتیکت باید مد نظر باشد تا تخلفات کمتر صورت گیرد البته همگان باید خود را ملکف به رعایت قانون بدانند و از گران فروشی پرهیز کنند .
سالاری افزود: باید با توکل به خدا در راستای افزایش نسل گام برداریم تا در آینده تهدیدی را شاهد نباشیم و رشد منفی جمعیت را نداشته باشیم و در حقیقت باید تناسب و اعتدال در امور داشته باشیم .
در ادامه صمدالله ترابی گفت: در راستای افزایش نسل باید منویات مقام معظم رهبری را مد نظر داشته باشیم تا توطئه ها و نقشه های دشمنان خنثی شود .
وی بر سرمایه گذاری بر روی نسل جوان تاکید کرد و افزود: باید فرهنگ‌سازی و برگزاری کلاس ها و دورهای آموزشی مد نظر باشد و با تشویق زمینه ازدواج به موقع فراهم شود.
فرمانده انتظامی کوهبنان خاطر نشان کرد: بایستی به یاری افراد معتاد بشتابیم و با حمایت های مالی و فکری در صدد کمک به آنان برآییم و تلاش کنیم سطح توقعات خود را کاهش دهیم تا دیگر شاهد کاهش جمعیت نباشیم .
وی ابراز داشت: در گذشته خانوادها فرزندآوری بیشتری داشتند در حالی که از کمترین امکانات برخوردار بودند .
ترابی بیان داشت: باید با جدیت بیشتری نظارت بر بازار انجام شود و با تذکر در راستای کنترل بازار اقدام کنیم و از عوامل بازدارنده بهره ببریم .

انتهای پیام- نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید