۱۳:۳۶:۴۹ - جمعه ۹ شهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار کوهبنان
۶۲ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی شد
فرماندار کوهبنان : ۶۲ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی شد اما برخی از پروژه ها هنوز افتتاح نشده اند.

به گزارش کوهبنان امید ،  حسین سالاری در جمع نمازگزاران جمعه کوهبنان در مسجد جامع شهرستان ضمن‌گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: دشمنان با خباثت عزیزین یاران انقلاب را با ترور از ما گرفتند و امروز هم با‌تهدیدها و تحریم ها درصدد مبارزه با ایرانی اسلامی هستند .

1578 %d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 328 222 1577 ۶۲ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی شد
وی احداث جاده کوهبنان به زرند و مرکز استان کرمان را خواسته اصلی مردم شهرستان دانست و افزود: قطعه سوم این پروژه با حضور معاون وزیر کلنگ‌زنی شد و در حال حاضر جز پروژه های ملی است البته تا امروز تمام مطالبات این پروژه پرداخت شده است.
فرماندار کوهبنان ادامه داد: در قطعه دوم جاده احداثی کوهبنان پیمانکاردر حال ساخت پل اصلی این‌مسیر است که جاده احداثی از سمت زرند پس از تجهیز کارگاه ، عملیات فاز سوم‌ هم شروع خواهد شد.
وی بیان داشت : ۶۲ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی شد اما برخی از پروژه ها هنوز افتتاح نشده اند.
نماینده عالی دولت در کوهبنان افزود: کلنگ‌زنی پروژه ای در معادن را در هفته دولت داشتیم البته در بحث معدن کوه قلعه ۶۰ نفر مشغول به کار شدن و به بکار گیری و جذب نیرو در این معدن ادامه داد .
وی به افتتاح کارگاه پارچه بافی و تولیدی روشا در دهستان خرمدشت اشاره نمود و بیان داشت: این کارگاه‌ در حال حاضر برای ۳۰ نفر اشتغال زایی داشته و قابلیت گسترش کارگاه و افزایش نیرو‌ را دارد.
فرماندار کوهبنان تاکید کرد: صادر شدن جواز تاسیس کارخانه فرآوری سرب و روی شهرستان از دیگر اقداماتی است که در راستای محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال در شهرستان انجام شده است .
وی خاطر نشان کرد : ثبت نام‌ در طرح اقدام‌ملی بنیاد مسکن شروع شده تا افراد صاحب مسکن شوند جا دارد جوانان کوهبنانی در این طرح ثبت نام نمایند تا از مزایای طرح برخوردار گردند.
سالاری ادامه داد : زمینه برای استفاده متقاضیان از تسهیلات ۴ درصد بهسازی منازل روستایی در شهرستان فراهم شده که در صورت نیاز سهمیه های جدید هم تزریق خواهد شد .
انتهای پیام‌ – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید