۱۹:۳۲:۱۹ - جمعه ۷ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه کوهبنان
۹ دی یکی از روزهای تاریخ ساز و ارزشمند حماسه ملت ایران
امام جمعه کوهبنان : ۹ دی یکی از روزهای تاریخ ساز و ارزشمند حماسه ملت ایران ، روزی که در تاریخ بعنوان روز بصیرت و میثاق با ولایت مزین و ماندگار شد .

به گزارش کوهبنان امید  ،  در آستانه  نهم دی ماه حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان در گفتگو با خبرنگار  این پایگاه خبری  گفت در آستانه یکی از روزهای تاریخ ساز و ارزشمند حماسه ملت ایران هستیم روزی که در تاریخ بعنوان روز بصیرت و میثاق با ولایت مزین و ماندگار شد .

1578 328 222 1577 ۹ دی یکی از روزهای تاریخ ساز و ارزشمند حماسه ملت ایرانوی ابراز داشت مردم ایران اسلامی در حرکتی ستودنی و خود جوش به میدان آمدند و حماسه ای ماندگار و دشمن شکن ایجاد کردند چرا که به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب کشور و انقلاب اسلامی متعلق به مردم و خواست خود مردم بوده و هست لذا حضرت امام(ره) مسوولیت انقلاب را بر دوش خود مردم گذاشتند .
امام جمعه کوهبنان تاکید نمود بر این اساس مردم ایران اسلامی هم احساس مسوولیت کردند لذا در تمامی مناسبت ها و انتخابات حضوری گسترده و دشمن شکن داشته و دارند.
وی تصریح نمود از ابتدای انقلاب دست های مختلفی در صدد دشمنی ، شکاف،تفرقه و دل سرد کردن مردم بودند البته بواسطه هوشیاری و حضور به موقع مردم در صحنه در همه نقشه ها دشمنان طعم شکست را چشیدند .
حجت الاسلام جعفری بیان داشت در سال ۸۸دشمنان با صرف هزینه های هنگفت نقشه هایی را تدارک دیدند و عوامل داخلی را فعال و امیدوار کردند تا وارد میدان شوند و کار انقلاب را یک سره کنند عواملی که در چشم مردم از مردم بودند و در صحنه های انقلاب فی الجمله حضور داشتند .
وی افزود نه ماه کشور درگیر آشوب ها و فتنه ها بود این جا بود که مردم احساس کردند باید به صحنه بیایند تا از انقلاب و عزت ایران اسلامی که به برکت خون شهدا ،رهبری های پیامبر گونه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بدست آمده صیانت کنند .
امام جمعه کوهبنان ابراز داشت مردم همچون سیلی خروشان وارد صحنه شدند حماسه سازی نمودند و انقلاب را بیمه کردند البته بصیریت و حضور به موقع مردم در صحنه ستودنی است .
وی تاکید نمود در حقیقت حمایت و پشتیبانی مردم از انقلاب اسلامی ،ولایت و رهبری همواره به جا و به موقع بوده گاهی مسوولان در رده های بالا حتی فکر و بصیرت مردم را نداشتند و باعث مشکلاتی برای کشور شدند اما ما ملتی بصیر و پیشرو داریم که تمام سختی ها از جانب دشمنان و نیروهای داخلی آنان را تحمل می کنند تا راه را برای نفوذ دشمنان ببندند .
انتهای خبر  / نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید